JUHATUS

 

13.august 2017 a. üldkoosoleku otsusega on Saaremaa Lasterikaste Perede Ühenduse juhatuse liikmeteks:

Triinu Sink- (Juhatuse esimees), saaremaa@lasterikkad.ee, +372 53733866

Jana Šukis-Rand – jana@lasterikkad.ee
Kaire Jürgenstein, kaire@lasterikkad.ee
Reelika Pihl – reelika@lasterikkad.ee
Eva Veldermann – eva@lasterikkad.ee, +372 58869065

Perioodiga 1.09.2017-1.09.2020

Revisjonikomisjoni liikmed on:

Reeda Kuusk- reedakuusk@hotmail.com

Janne Vahstein-janbenster@gmail.com
Maris Fedorov- maris.fedorov@mail.ee