PEREKAART

perekaardi_naidis

 

Perekaart on Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt välja töötatud magnetkaart, millega antakse lasterikkale perele võimalus saada erinevaid teenuseid ja tooteid parematel tingimustel. See kätkeb endas soodsamaid hindasid, kampaaniapakkumisi ja muid lisaväärtusi perele, kus on kasvamas neli ja enam last.

Teisest küljest on see positiivne võimalus ka ettevõtetele näidata oma sotsiaalset vastutustunnet, hoolimist ja positiivset hoiakut Eesti lastesse ning suurtesse peredesse.

Kõigi Perekaardi partneritega sõlmitakse leping, millega ettevõtja kinnitab, et garanteerib soodustuste andmise ja asetab Perekaardi kleebised nähtavale kohale, ning Eesti Lasterikaste Perede Liit tagab ettevõtja kajastamise enda poolt hallatavates meediakanalites.

Perekaarti on võimalik taotleda kõigil Eesti Lasterikaste Perede Liidu liikmesorganisatsioonidesse kuuluvatel peredel, kus on kasvamas neli või enam last.

Saaremaal on Perekaardi soetanud omale juba 22 peret. Lasterikkaid peresid on loomulikult rohkem ja soovime, et nad kõik endast meile märku annaksid.

Kohalike koostööpartneritega alustasime läbirääkimisi käesoleva aasta aprillis. Hetkel on Perekaardil 11 Saaremaist koostööpartnerit ja nõusoleku on koostööks andnud veel 4. Sügisest alustame uute läbirääkimistega ning loodame Perekaardile Saaremaalt uusi koostööpartnereid leida.

Perekaardi pakkumistega saate tutvuda aadressil http://www.perekaart.ee/, kus on tänaseks päevaks projektiga liitunud juba 171 partnerit üle Eesti.

Käesoleva projekti käigus tehakse korda ka praegune lasterikaste perede andmebaas ja muudetakse see internetipõhiseks. Andmebaas tagab omakorda Perekaardi turvalisuse ja andmete õigsuse. Perekaardi projekti toetab Siseministeerium summas 38 978,50 eurot.

Ettevõtjaid, kes on huvitatud nimetatud projektiga liitumisest, palume ühendust võtta Saaremaa Lasterikaste Perede Ühenduse juhatuse liikme Laura Leidasega e-maili aadressil laura.leidas@gmail.com või telefonil 56158879.

Ühtlasi tahame tänada oma praeguseid koostööpartnereid, kelleks on: Saarte Sahver, Ringipood, Vanalinna Heaolusalong, Georg Ots Spa, Metra Autokeskus, Kauplus Lavex, Kuressaare Linnateater, FitLife Spordi ja Tervise Edendamise Selts, Kuninguste talupood ja kohvik, Muhu Jaanalind ja Tihuse Hobuturismitalu. Lisaks ka neid, kes pole veel kaardile jõudnud: Hallikivi Seiklusparki, Kuressaare lossi ja Saaremaa muuseumeid jt.